Apie mus/ Pasiūlymai/ Žaidimas

Žaidimas

lektuvas

Poilsiauk „Grand SPA Lietuva” darbo dienomis ir laimėk kelionę su Turkish Airlines!

Zaidimas

Žaidimo taisyklės

UAB „Grand SPA Lietuva“ ir „Turkish Airlines“ organizuojamo žaidimo „Poilsiauk „Grand SPA Lietuva” darbo dienomis ir laimėk kelionę su Turkish Airlines“ taisyklės

1. Žaidimo organizatorius – sveikatinimo ir poilsio kompleksas UAB „Grand SPA Lietuva“  ir avialinijos „Turkish Airlines“ (toliau – Organizatorius).
2. Žaidimas „ Poilsiauk „Grand SPA Lietuva” darbo dienomis ir laimėk kelionę su Turkish Airlines“ (toliau – Žaidimas) vyksta nuo 2018 m. kovo 26 d. iki 2018 m. liepos 6 d. (imtinai).
3. Registruotis ir dalyvauti Žaidime gali fiziniai asmenys, gyvenantys viename iš komplekso „Grand SPA Lietuva“ (toliau – Kompleksas) viešbučių: „Lietuva“ 3* PLIUS, „Druskininkai“ 4* ir „Dzūkija“ 4* PLIUS darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio) laikotarpiu nuo 2018 m. kovo 26 d. iki 2018 m. liepos 6 d.. Žaidimo dalyviai turi būti ne jaunesni negu 18 metų.
4. Žaidime gali dalyvauti visi norintys užsiregistravę Žaidime žemiau nurodytų būdų:
4.1. užpildę anketą viešbučio registratūroje
4.2. įmetę anketą į specialią urną
5. Žaidime gali dalyvauti tik tie šių taisyklių 4. punkte nurodyta tvarka užsiregistravę Komplekso svečiai (toliau – Dalyviai), kuriuos Organizatorius gali tinkamai identifikuoti pagal komplekso rezervacinėje sistemoje esančią informaciją. Jei registracijos dalyvauti Žaidime metu komplekso svečias pateikė telefono numerį ir/ar elektroninį paštą, kuris/kurie nesutampa  su kompleksui kliento pateiktu telefono numeriu ir/ar elektroniniu paštu, Kompleksas atnaujina komplekso sistemose esančią informaciją ir išsaugo registracijos metu pateiktą telefono numerį ir/ar elektroninį paštą.
6. Dalyvaudami Žaidime Dalyviai sutinka, kad jų duomenys, įskaitant, bet  neapsiribojant  registracijos metu pateiktu telefono numeriu, būtų naudojami Komplekso tiesioginės rinkodaros tikslais. Žaidimo dalyviui yra suteikta galimybė bet kada atsisakyti, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais atsiuntus atsisakymo žinutę elektroniniu adresu: marketingas@grandspa.lt.

ŽAIDIMO PRIZAS

7. Laimėtojai turi išnaudoti lėktuvo bilietus laikotarpyje tarp 2018 m. rugpjūčio 07 d. ir 2019 rugpjūčio 06 d.

8. Šventiniais periodais bilietai negali būti patvirtinti (Kalėdų, Naujųjų metų, Velykų ir kiti šventiniai periodai).

9. Skrydžiai pageidaujamomis datomis patvirtinami tik esant užtektinai laisvų vietų lėktuve bei gavus patvirtinimą iš pagrindinio ofiso. Jei dalyvių pasirinktų skrydžio datų patvirtinti nėra galimybės, Turkish Airlines pasiūlys alternatyvias datas.

10. Skrydžių datos turi būti suderintos ir bilietai išrašyti ne vėliau kaip 2018 m. rugpjūčio 06 d. Jei laimėtojai iki nurodyto termino nesikreipia ar galutinai nesuderina skrydžio datų – laikoma, kad laimėtojai atsisako prizo ir neturi jokių pretenzijų Turkish Airlines ateityje.

11. Prizas nekeičiamas į kitus prizus ar grynuosius pinigus.

12. Prizu pasinaudoti gali tik loterijos laimėtojas ir jo nurodytas lydintysis asmuo. Prizas neperleidžiamas kitiems asmenims.

13. 1 asmeniui yra skiriamas 1 bilietas.

14. Mokesčius, jei jie taikomi prizui pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, apmoka prizo laimėtojas.

LAIMĖTOJŲ IŠRINKIMAS IR PASKELBIMAS

15. Laimėtojas išrenkami atsitiktinės atrankos būdu.

16. Laimėtojas skelbiamas liepos 11 dieną Komplekso socialiniame tinkle Facebook https://www.facebook.com/GrandSPALietuva/.

17. Laimėti gali tik tie Dalyviai, kurie įvykdė visus šių taisyklių 3-6 punktuose numatytus reikalavimus.

KITOS SĄLYGOS

18. Žaidime negali dalyvauti Organizatorių ir jo dukterinių bendrovių darbuotojai bei jų šeimų nariai.

19. Organizatorius pasilieka teisę keisti šias Žaidimo taisykles ir sąlygas, apie tai informavęs Žaidimo Dalyvius prieš 10 (dešimt) darbo dienų interneto svetainėje www.grandspa.lt/zaidimas.

Mūsų viešbučiai

4–ių žvaigždučių apartamentinis viešbutis „Dzūkija“

4–ių žvaigždučių apartamentinis viešbutis „Dzūkija“

4–ių žvaigždučių viešbutis „Druskininkai“

4–ių žvaigždučių viešbutis „Druskininkai“

3–jų žvaigždučių viešbutis  „Lietuva“

3–jų žvaigždučių viešbutis „Lietuva“