Apie mus/ Pasiūlymai/ Skambiausia vasaros kino naujiena – „Sugar Man”

Skambiausia vasaros kino naujiena – „Sugar Man”

Sugar Man

Liepos 26 d. Druskininkuose, Grand SPA Lietuva kino ekranuose žiūrovus pasieks labai laukta premjera, daugiau nei 30 kino apdovanojimų visame pasaulyje pelnęs legendinis filmas „Sugar Man”.

„Sugar Man“ laimėjo ne tik pačius prestižiškiausius kino prizus - „Oskarą“, BAFTA, Sundance, JAV Režisierių Gildijos, Amsterdamo (IDFA), Maskvos, Göteborgo, bet ir buvo vienas iš tų retų pavyzdžių, kai sutapo ir kino festivalių žiuri, ir paprastų žiūrovų nuomonės.

„Sugar Man“ - tai muzikinis docu-detektyvas, pasakojantis apie XX a. septintojo dešimtmečio amerikiečių muzikos atlikėją Sixto Rodriguez‘ą, kuris, išleidęs du albumus, iškart išnyko iš muzikos pasaulio dėmesio lauko net nesulaukęs jokio pripažinimo JAV. Tuo metu nežinomu būdu kelios jo plokštelės atsirado Pietų Afrikos Respublikoje ir jo dainos, jam to nė nežinant, tapo kultinės ir sukėlė pirmą dainuojančią revoliuciją.

Pietų Afrikoje žmonės buvo šventai įsitikinę, kad  Rodriguez‘as – žymus ir mėgiamas  visame pasaulyje, o tai, jog jo naujų dainų nebegirdėti,  sukėlė daugybę įvairių versijų ir spėliojimų – vieni sakėsi matę, kaip jis neva koncerto metu nusišovė, kiti – girdėję, jog jis pasirodymo metu susidegino, treti pasakojo, jog jis atsiskyrė ir išėjo gyventi į vienuolyną.

Du prisiekę Rodriguez‘o gerbėjai iš PAR nusprendžia pagaliau išsiaiškinti tiesą: kas atsitiko su jų herojumi, pakeitusiu jų ir valstybės likimą. Pirmiausia, jie nustemba sužinoję, kad JAV niekas apie jį net nėra girdėję. Ar jis tikrai miręs ir kaip tai įvyko? Pietų Afrikoje prasidėjusi tikra detektyvinė istorija ir jos atomazga pranoko net lakiausios vaizduotės pieštus piešinius.

Filmas gavo ir pirmą krikštą Lietuvoje - jis buvo pripažintas žiūroviškiausiu filmu „Kino Pavasaryje“. Net buvo juokaujama – „Nematei Sugar Man - nebuvai Kino Pavasaryje“. Tad sulaukęs didelio pripažinimo ir įvertinimo, „Sugar Man“ lieka kino ekranuose ir Druskininkuose pasirodys jau nuo liepos 26 dienos.

Mielai dalinamės pirmą kartą pristatomu lietuvišku filmo treileriu:

https://www.youtube.com/watch?v=AFrb-IsDilM

Mūsų viešbučiai

4–ių žvaigždučių apartamentinis viešbutis „Dzūkija“

4–ių žvaigždučių apartamentinis viešbutis „Dzūkija“

4–ių žvaigždučių viešbutis „Druskininkai“

4–ių žvaigždučių viešbutis „Druskininkai“

3–jų žvaigždučių viešbutis  „Lietuva“

3–jų žvaigždučių viešbutis „Lietuva“

15% NUOLAIDA metiniams vardiniams vandens parko abonementams
%

15% NUOLAIDA metiniams vardiniams vandens parko abonementams

Nepraleiskite progos mėgautis vandens pramogų ir pirčių teikiamais malonumais ypatingai patraukliomi...