Apie mus/ Pasiūlymai/ Detoksikuojanti programa

Detoksikuojanti programa

garu kapsule

Išbandyk "Grand SPA Lietuva" specialistų sukurtą detoksikuojančią programą ir džiaukis pakitusiomis kūno linijomis! Lieknėkite greitai, be žalos sveikatai!

Detoksikuojanti programa:

  • Garų kapsulė - tai garų ir infraraudonųjų spindulių kaitros kombinacija, giliai įsiskverbianti į odos sluoksnius. Visa tai padidina dezinfekavimą, detoksikaciją bei deguonies tiekimą į kraują, audinius. Rezultatas - odos maitinimas, valymas ir jėgų atstatymas.
  • Dušas pasirinktinai:

Šarko dušas - tai labai efektyvus masažavimo vandeniu būdas. Specialiu įrenginiu 2-3 atmosferų spaudimo 35-36°C temperatūros vandens srove paeiliui masažuojamas visas kūnas (išskyrus galvą), ilgiau tos kūno vietos, kuriose yra didesnis raumenų ir riebalų sluoksnis, taip pat sąnariai.Ši procedūra skiriama esant hipotonijai, nuovargio sindromui, funkciniams nervų sistemos sutrikimams, I-II° nutukimui, celiulitui.
arba
Cirkuliacinis dušas atliekamas specialioje kabinoje. Joje yra vertikalių vamzdžių sistema su 0,5 mm. skylutėmis. Pro jas teka vanduo, masažuodamas horizontaliomis pailgomis vandens čiurkšlėmis. Vandens spaudimas 1,5 - 2 atmosferos. Cirkuliarinio dušo metu yra stipriai dirginami odos periferiniai receptoriai. Skiriama esant hipotonijai, nuovargio sindromui, nervų sistemos sutrikimams gydyti.
arba
Škotiškas (kontrastinis) dušas – stipriai organizmą stimuliuojanti procedūra, kurios metu naudojamas dviejų skirtingų temperatūrų mineralinio vandens srovių derinys. Šis dušas grūdina organizmą, spartina medžiagų apykaitą, tonizuoja, skatina protinį ir fizinį darbingumą, gerina emocinę būklę, mažina nuovargį.

  • Deguonies koncentratorius.

Programos kaina: 20 Eur + PVM

 

Gydytojo dietologo konsultacija (40 min.): 15 Eur + PVM

Mūsų viešbučiai

4–ių žvaigždučių apartamentinis viešbutis „Dzūkija“

4–ių žvaigždučių apartamentinis viešbutis „Dzūkija“

4–ių žvaigždučių viešbutis „Druskininkai“

4–ių žvaigždučių viešbutis „Druskininkai“

3–jų žvaigždučių viešbutis  „Lietuva“

3–jų žvaigždučių viešbutis „Lietuva“

Darbo laikas

I - IV ...........9.00 - 17.00
V-VI ...........9.00 - 20.00
VII ..............9.00 - 16.00
Ypatingas Naujųjų Metų vakaras
%

Ypatingas Naujųjų Metų vakaras

Kviečiame Naujuosius Metus sutikti komplekse "Grand SPA Lietuva". Šventinę nuotaiką garantuos nuotai...